Kiralık Fotokopi Makinası

Kyocera-ECOSYS-MA5500ix

Kiralık Fotokopi Makinası

 

 

KYOCERA – CANON – RİCOH – KONİCA&MİNOLTA – LEXMARK – HP – CANON – EPSON – DEVELOP – SİNDOH – UTAX – TRİUMPH -ADLER 

 

Fotokopi yazı tarayıcı faks cihazlarınızı satın alma yerine kiralamasını haftalık,aylık,dilerseniz yıllık olarak yapabilirsiniz.Bu sistemde maliyetlerinizi %70 oranında düşürüp tasafruf edebilirsiniz

Sayfa başı maliyet belge çıkış cihazların temini.bakım onarımı, servis süreçleri ve güvenlik yöntemi gibi altyapı hizmetlerini bir sözleşme kapsamında RealKopi Ofis Makinaları tarafından sağlanmasıdır.

RealKopi Ofis Makinaları olarak Canon Ricoh Kyocera Konica&Minolta ve birçok marka model yazıcıları işletmenize kiralıyoruz.

Sayfabaşı Anlaşma sözleşmesi kapsamında RealKopi Ofis Makinaları uzun dönemli siyah beyaz ya da renkli fotokopi makinesi, lazer yazıcı kiralama hizmeti satın alan Türkiye’nin tanınmış firmalarının iş akışlarını nasıl hızlandırıp, kiralık yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi cihazları ile maliyetlerini %30’a varan oranda nasıl azaltıp avantaj sağladıklarının kanıtıdır.

Dokümantasyon İhtiyaç Analizi yaparak şirketinize özel belirleyeceğimiz, fotokopi makinası ve lazer yazıcı kiralama fiyatları için hemen RealKopi Ofis Makinaları ile iletişim kurun.

0 216 449 46 68

 

Kiralık Fotokopi Makinası Kirtalık Yazı ve Tarayıcı Cihazlarının Kiralama Sisteminde Kiralama Süresince Tüm Giderler (KAĞIT Hariç) Toner,Yedekparça,Servis,İşçilik Yazılım Güncellemesi 

Sözleşme Süresince Firmamız Tarafında Karşılanacaktır.K