Biz Kimiz?

Realkopi ofis makinaları , fotokopi makineleri, yazıcılar, faks makineleri , tarayıcılar , geniş format ürünler kiralama ve bu ürünlerin doküman yönetimi konusunda alanında önde gelen bir lider kuruluştur.

Realkopi , birçok kamu ve özel sektör kuruluşlarına, başta renkli ve siyah beyaz fotokopi kiralama , yazıcı kiralama , faks satışı , tarayıcı kiralama, geniş format A0 ürünlerin servis hizmetleri ve doküman ve belge güvenlik –  kontrol yazılımları konusunda işbirliği yapmak ta ve çözüm üretmektedir.

Realkopi ofis makinaları , kısa süreli kiralama , dönemsel kiralama ve uzun vadeli fotokopi kiralama ve yazıcı kiralama hizmetleri sunarak siz değerli müşterilerimizin iş akışını rahatlatmakta ve çözüm ortağınız olmaktadır.

21 .yüzyılın gerektirdiği ofis teknolojilerini yakından takip edip bu konuda bilgilendirmeler yaparak sizlerin rakiplerinizin bir adım önünde olması için çaba sarf etmektedir.

Realkopi olarak İstanbul genelinde gezici servis araçlarımız ve gezici teknik ekibimizle en hızlı çözümü sunuyoruz , detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • Kaliteli ve Hızlı Servis Anlayışı

  • Yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçları karşılayabilme

  • %100 müşteri menuniyetine dayalı hizmet

  • Sizlerin operasyonel verimliliğini güçlendirmek

  • Geniş hizmet yelpazesi ile beklentilerinizin ötesine geçecek bir hizmet zinciri yaratmak