Project Description

Kontör Kartlı Fotokopi Makinası

Okullarda yaygınlaşan bir uygulamadır. Öğretmenlere kontör kartı ile fotokopi çekme izni verilmektedir. Karta yüklenen kontör bittiğinde öğretmenler fotokopi çekemezler. Tekrar kartlarına kontör yükletmeleri gerekmektedir. Okullarda fatih projesi ile verilen fotokopi makinalarına kartlı sistem montajı yapılmaktadır. Öğretmenlere verilen kartlar ile fotokopi makinası çalıştırılmaktadır. Böylelikle fotokopi çekimleri kontrol altında tutulur. Kyocera fotokopi makinalarının kartlı sistem uyumluluğu vardır.

Konica Minolta marka fotokopi makinaları da kartlı sistem montajı yapmaktayız. Fotokopi makinasına takılan kart okuyucu ekranın yanına monte edilmektedir. Öğretmenler kartlarını okutmadığı sürece fotokopi makinası açılmaz. Fotokopi çekimi yaparken kart okuyucu ekranında kalan kontör gözükür. Böylelikle kontör azaldığında tekrar yükleme yapabilirler. Kartlı sistem fotokopi makinalarında sınırsız kontör yüklemesi yapılır.

Kart kaybolduğunda yeni kart temin edilir. Sharp marka fotokopi makinalarının kartlı sistem takılabilmektedir. Fotokopi makinası kiralama yapılacaksa kartlı sistem talebi edilebilir. Kiralık fotokopi makinası ile kart okuyucu sistem montajı yapılabilir. Mevcut personel kartlarınıza da uyumlu kartlı sistemli fotokopi makinası kiralayabilirsiniz. Kart maliyetinden kurtulmuş olursunuz.

Kart okuyucular Mifare ve proximity kartlara uyumludur. Daha geniş bilgi ve fiyat almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  ÇALIŞMA SAATLERİ

Ptesi – Cuma8:00 – 17:00
Cumartesi9:30 – 17:00
Pazar9:30 – 15:00

  +90 (216) 449 46 68

  ADRES